Okej har räknat med detta ungefär och försöker inte på något sätt fördröja det funderar på att tom höra av mig då detta kan gynna mig inför en gynnande skuldsanering.Det beror på om handläggaren tänker till, då blir der kanske på andra utbetalningen
A-kassorna betalar lite oftare än månadsvis kom jag på, då kan det hinna gå några innan man sett vilken det är och frågat den om dagpenning och fattat beslut.Okej har räknat med detta ungefär och försöker inte på något sätt fördröja det funderar på att tom höra av mig då detta kan gynna mig inför en gynnande skuldsanering.
Tack för svar lasse
Det beror på om handläggaren tänker till, då blir der kanske på andra utbetalninge
Okej, rekommenderar du mig att ta första kontakt eller görs det ändå när det hinns med ?A-kassorna betalar lite oftare än månadsvis kom jag på, då kan det hinna gå några innan man sett vilken det är och frågat den om dagpenning och fattat beslut.
Om du vill visa framfötterna för skuldsanering kan det vara en bra idé att kontakta kfmOkej, rekommenderar du mig att ta första kontakt eller görs det ändå när det hinns med ?