- Blev medlem
- 24 maj 2023
- Meddelanden
- 27
- Mottagna reaktioner
- 7
- Poäng
- 26
Hört att vivus är sympatiska
Senast ändrad:
Följ videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din hemskärm.
Notera: Den här funktionen kanske inte är tillgänglig i vissa webbläsare.
Mig hotade dem bara med kronofogden. HahaHört att vivus är sympatiska
Hahaha ursäkta att jag skrattar men att de fortsätter med dessa mejl! Det står så fint att ring så hittar vi en lösning men det enda de gör när man ringer är att hota med Kf om man inte betalar.Fick ett Mail idag efter nästan 1.5 månad med total tystnad - Fler som har fått den här men ändå fått det till inkasso?
Mig hotade de med kf om jag inte betalade 10 k omgående. Var så rädd att skulden skulle gå till Kf så hade jag haft 10 k hade jag betalat men jag hade inte det. Jag frågade flera ggr Är ni säkra på att ni kommer skicka till Kf och inte till inkasso. Och de sa Ja vi skickar till Kf.
Okej då får det bli så sa jag för jag hade inget val. Så gick skulden till Gothia! Det är var ca 3 år sedan.
De bara hotar med Kf.
Släpp skiten.
Från att jag sa att de får väl skicka till Kf, jag kan inte betala 10 k, så tog det ca 10 dagar. Jag tror att jag slutade betala förlängningsavgiften ca 3 månader innanTack för svar!
En bekant som frågade mig hur det var när jag släppte men var ju så många år sedan så ville kolla hur det var nu...
Efter hur lång tid hamnade dr hos Gothia?